19th March 2018
Home » Postimin

Postimin

Mark Zuckerberg - Our Next Update On Our 2018 Focus To - Our next update on our 2018 focus to make sure Facebook isn't just fun but also good for your well-being and for society We're making a series of. Read more ...

Futbollistët E Kombëtares Të Pikëlluar Për Humbjen E - Kapiteni legjendar, Lorik Cana, bashkë me disa lojtarë të Kombëtares kanë shprehur ngushëllime për vdekjen e mbrojtësit italian, Davide Astori. Nëpërmjet . Read more ...

Lori Hoxha “paparaci” I Sarës Dhe Ledionit, I Filmon Duke - Në postimin e fundit të publikuar nga trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha, Ledionin dhe Sarën nuk i kishim parë kaq të dashuruar. Ata shfaqen duke u puthur . Read more ...

Mashtruesi Presidencial - GazetaExpress - Për shtatë vjet kryeministër, e tash si President, Hashim Thaçi, nuk e ka lëvizur as gishtin e vogël për të përmirësuar cilësinë e ajrit. Sot ai del në . Read more ...

Qeveria Ndanë 120 Mijë Euro Për 800 Familje Sociale Të - Qeveria e Kosovës ka ndarë 120 mijë euro për 800 familje të rrezikuara dhe në gjendje të rëndë sociale dhe ekonomike të komunitetit Egjiptian. Vendimi për . Read more ...

Zgjedhja E Kryeprokurores, Reagimi I Ashpër I Akademikut - Gjithashtu edhe debati nëse duhet zgjedhur me ose pa shumice nuk vlen, përfundon postimin në rrjetet sociale Fuga. Postimi i plotë: Emerimi i nje prokurori te . Read more ...

Aventurat Në Mal Të Jozefina Topallit, Jeta E Saj Larg - Tanimë pa angazhime politike, Topalli ka vendosur tashmë t’i kalojë ndryshe ditët e saj dhe sidomos fundjavat. Ish-deputetja demokrate, bën pjesë në atë . Read more ...

Mulla Osmani Ka Një Porosi Për Agjëruesit Gjatë Zgjedhjeve - Mulla Osman Musliu ka nxjerrë një porosi për agjëruesit gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, duke e lidhur atë edhe me zgjedhjet e parakohshme parlamentare . Read more ...

Vdes Djali I Vetëm I Tinka Kurtit - Insajderi.com - Ditën e djeshme është ndarë nga jeta si pasojë e një ataku kardiak djali i vetëm i aktores së madhe Tinka Kurti. Ai u nda nga jeta në moshë 65 vjeçare.. Read more ...

Enca Haxhia Krejtësisht Lakuriq, Fut Duart Në… (Foto +16 - Këngëtarja Enca Haxhia është shfaqur mjaft provokuese në postimin e saj më të fundit. Krejtësisht e zhveshur, enca është munduar të mbulojë gjoksin me . Read more ...

Related Posts:

Postimin

Postimin

Google Webmaster Tools - Sitemap Notification Received

Sitemap Notification Received


Your Sitemap has been successfully added to our list of Sitemaps to crawl. If this is the first time you are notifying Google about this Sitemap, please add it via http://www.google.com/webmasters/tools/ so you can track its status. Please note that we do not add all submitted URLs to our index, and we cannot make any predictions or guarantees about when or if they will appear.Submitted 200: http://www.google.com/webmasters/sitemaps/ping?sitemap=http://apexwallpapers.com/sitemap.xml
Thanks for submitting your Sitemap. Join the Bing Webmaster Tools to see your Sitemaps status and more reports on how you are doing on Bing.Submitted 200: http://www.bing.com/webmaster/ping.aspx?siteMap=http://apexwallpapers.com/sitemap.xml